Top

Üretim Tesisimiz

PVC Pencere ve Kapı sektöründe faaliyet gösteren firmamızın bu faaliyetlerini gerçekleştirirken; firmada veya firma adına çalışanlara, bayilerine, ziyaretçilerine ve tedarikçilerine daha sağlıklı ve güvenli bir çalışma ortamı sunmayı ve çevreyi korumayı taahhüt eder.

Bu doğrultuda;
  • Ülkemizdeki iş sağlığı ve güvenliği ve çevre ile ilgili yasal gereklere uymayı,
  • Firmamız adına tüm çalışanların ihtiyaç duydukları eğitimleri sağlamayı ve gerekli tedbirlerin alınmasını sağlayarak proaktif bir yaklaşımla olaylar olmadan kaynağında çözmeyi,
  • İş sağlığı ve güvenliği ve çevre yönetim sistemimizin performansını ölçmeyi ve gerekli alanlarda sürekli iyileşmeyi sağlamayı,  
  • Faaliyetlerimizle ilgili risk değerlendirmeleri yapmayı, riskleri belirleyerek gerekli önlemleri almayı ve sürekli gözden geçirmeyi,
  • Bu tehlikeleri ve riskleri derecelendirerek en alt düzeye indirmeyi ve bu doğrultuda faaliyet planları oluşturmayı,
  • Doğal kaynak tüketimini en aza indirgeyecek çalışmalar yapmayı,
  • İş kazalarından kaynaklanan işgünü kayıplarını azaltmayı taahhüt eder.


Üretim Tesisimiz

Willpen PVC Kapı ve Pencere Sistemleri, teknik ve görsel açıdan her türlü detaya cevap verebilen kusursuz ana ve yardımcı profillerden oluşur. ISO 9002 Kalite Sistemi´ne uygun olarak üretilen profiller TS 5358 standartlarında fiziksel özelliklere sahiptir.

Willpen profilleri, asit, baz, alkol, ve ateşe karşı dayanıklıdır. Yanıcı değildir. (Ateş kaynağının değdiği noktada ortaya çıkan klor gazı alevi söndürür.) Boya ve bakım gerektirmez.

Isı yalıtımı sayesinde %50´ye varan enerji tasarufu sağlar. Isıcam, EPDM conta ve PVC profil kombinasyonu ile 40 desibellik ses yalıtımı elde edilir.Dış etkenlere karşı dayanımı arttırmak için destek sacları sıcak galvaniz metodu ile galvanizleştirilmiştir.

Willpen PVC Kapı, Pencere Sistemleri´nde, tüm profiller optimize edilmiş ve ölçü ağırlık dengesi ile ekonomik avantaj sağlanmıştır. Kendinden contalı, düz ve dekoratif cam çıtaları ile doğrama üretimi kolaylaştırılırken, tüm serilere uyan üniversal aksesuar kullanım imkanı ilede stok maaliyeti en aza indirilmiştir.